WIWA DVB-T/T2 H.265 PRO TUNER
Kód: OAVWIWTUN0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIWA DVB-T/T2 H.265 PRO TUNER| Szín | Fekete |
| Tunerek száma | 1 tuner/tunerek |
| Rekord | Igen |
| Videólejátszás | Igen |
| Tuner típusa | Digitális |
| Áramfogyasztás | 7,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,35 W |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Tanúsítvány | CE |
| Súly | 270 g |
| Magasság | 33 mm |
| Szélesség | 132 mm |
| Mélység | 110 mm |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.3 |
| Wi-Fi | Választható |
| SCART portok száma | 1 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| RF portok száma | 1 |
| Digitális koaxiális audio kimenet | 1 |
| Távirányító | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Támogatott feliratformátum | SUB, SRT, SSA, ASS, TXT |
| Médialejátszás | MOV, MKV, 3GP, FLV, XVID, HEVC/H.265, TPR, MPEG, DIVX, MPEG4, TS, TP, AVC, AVI, MP4, H.264, VOB, M2TS |
| Támogatott hangfájl-formátumok | ACC, MP3, M4A |
| Támogatott képformátumok | JPEG, BMP, JPG, PNG |
| Digitális jelformátum | DVB-T2, DVB-T |
| Megjelenítési formátum | 720p, 1080p, 576p, 1080i |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Jelforrás | Kábel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tuners |
|---|---|
| Súly: | 0.367 kg |
| EAN vonalkód: | 5907678819512 |
| Szín: | Fekete |
| Tunerek száma: | 1 tuner/tunerek |
| Rekord: | Igen |
| Videólejátszás: | Igen |
| Tuner típusa: | Digitális |
| Áramfogyasztás: | 7,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,35 W |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE |
| Súly: | 270 g |
| Magasság: | 33 mm |
| Szélesség: | 132 mm |
| Mélység: | 110 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.3 |
| Wi-Fi: | Választható |
| SCART portok száma: | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| RF portok száma: | 1 |
| Digitális koaxiális audio kimenet: | 1 |
| Távirányító: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Támogatott feliratformátum: | ALATTI, SRT, SSA, SZAMÁR, TXT |
| Médialejátszás: | NOB, MKV, 3GP, FLV, XVID., HEVC/H.265, TPR, MPEG, DIVX, MPEG4, TS, TP, AVC, AVI, MP4, H.264, VOB, M2TS |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | ACC, MP3, M4A |
| Támogatott képformátumok: | JPEG, BMP, JPG, PNG |
| Digitális jelformátum: | DVB-T2, DVB-T |
| Megjelenítési formátum: | 720p, 1080p, 576p, 1080i |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Jelforrás: | Kábel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

