Wittkop Medicus Twin 7.0 kerékpár nyereg
Kód: SIRWTTSIO0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Wittkop Medicus Twin 7.0 kerékpár nyereg| Szín | Zöld |
| Modell | Kerékpár nyereg |
| Anyag | Acél, gél, vinil |
| Szélesség | 135 mm |
| Súly | 295 g |
| Hossz | 275 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Saddles |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 4260002120007 |
| Szín: | Zöld |
| Modell: | Kerékpár nyereg |
| Anyag: | Acél, gél, vinil |
| Szélesség: | 135 mm |
| Súly: | 295 g |
| Hossz: | 275 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

