Wittkop Medicus Twin 4.0 kerékpár nyereg
Kód: SIRWTTSIO0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Wittkop Medicus Twin 4.0 kerékpár nyereg| Modell | Kerékpár nyereg |
| Szín | Zöld |
| Anyag | Acél, gél, vinil |
| Szélesség | 170 mm |
| Súly | 505 g |
| Hossz | 260 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Saddles |
|---|---|
| Súly: | 0.435 kg |
| EAN vonalkód: | 4260629691058 |
| Modell: | Kerékpár nyereg |
| Szín: | Zöld |
| Anyag: | Acél, gél, vinil |
| Szélesség: | 170 mm |
| Súly: | 505 g |
| Hossz: | 260 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

