WHISKAS Mix Favourites zselées nedves macskaeledel - 40x85 g
Kód: DLKWHSKAM0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WHISKAS Mix Favourites zselées nedves macskaeledel - 40x85 g| Cukormentes | Nem |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Háziállat típusa | Macska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Fő íz | Ízek keveréke, Csirke, Hal, Lazac |
| Takarmány íze | Tonhal, Csirke, Lazac, Marhahús |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 40 x 85 g |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes | Nem |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Kategória | Macskák számára |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni. |
| Nyersrost | 0,25% |
| Fehérjék | 7,8% |
| Nedvességtartalom | 84,5% |
| Zsírtartalom | 4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 3.829 kg |
| EAN vonalkód: | 8410136026294 |
| Cukormentes: | Nem |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Háziállat típusa: | Macska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Fő íz: | Ízek keveréke, Csirke, Hal, Lazac |
| Takarmány íze: | Tonhal, Csirke, Lazac, Marhahús |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 40 x 85 g |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes: | Nem |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Kategória: | Macskák számára |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni. |
| Nyersrost: | 0,25% |
| Fehérjék: | 7,8% |
| Nedvességtartalom: | 84,5% |
| Zsírtartalom: | 4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

