Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-0.5M InfiniBand a optický kabel 0,5 m Černá
Kód: SWTUBQAKC0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-0.5M InfiniBand a optický kabel 0,5 m Černá| Rychlost přenosu dat | 25 Gbit/s |
| Protokol InfiniBand | Ano |
| Konektor 2 | SFP28 |
| Délka kabelu | 0,5 m |
| Konektor 1 | SFP28 |
| Barva | Černá |
| Kód harmonizovaného systému | 85444290 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 810010077103 |
| Adatátviteli sebesség: | 25 Gbps |
| InfiniBand protokoll: | Igen |
| 2. csatlakozó: | SFP28 |
| Kábelhossz: | 0,5 m |
| 1. csatlakozó: | SFP28 |
| Szín: | Fekete |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85444290 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

