Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G síťový transceiver modul Měď 1000 Mbit/s RJ-45
Kód: SWTUBQAKC0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G síťový transceiver modul Měď 1000 Mbit/s RJ-45| Barva | Šedá |
| Snadná instalace | Ano |
| Typ SFP vysílače | Měď |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Rozhraní | RJ-45 |
| Maximální přenosová vzdálenost | 100 m |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 1000BASE |
| Maximální přenosová rychlost | 1000 Mbit/s |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.025 kg |
| EAN vonalkód: | 810010078636 |
| Szín: | Szürke |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| SFP adó-vevő típusa: | Réz |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Felület: | RJ-45 |
| Maximális átviteli távolság: | 100 méter |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz: | 1000BASE |
| Maximális átviteli sebesség: | 1000 Mbps |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

