Ubiquiti Gateway Max átjáró/vezérlő 2500 Mbit/s
Kód: ROUUBQROU0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti Gateway Max átjáró/vezérlő 2500 Mbit/s| Bluetooth | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 2500 Mbps |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 9,6 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Industry Canada (IC), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Szín | Fehér |
| Ház anyaga | Polikarbonát (PC) |
| LED-jelzők | Kapcsolat, LAN, Tevékenység |
| Magasság | 30 mm |
| Szélesség | 141,8 mm |
| Súly | 520 g |
| Mélység | 127,6 mm |
| Tűzfal biztonság | Igen |
| Titkosítás/biztonság | IPSec |
| VLAN-támogatás | Igen |
| WAN-portok száma | 1 |
| Töltőport típusa | USB Type-C |
| WAN-port | Ethernet (RJ-45) |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 4 |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Processzor gyártója | KAR |
| Processzor órajelsebessége | 1500 MHz |
| Processzor modell | Cortex-A53 |
| Beépített processzor | Igen |
| Telepített processzorok száma | 1 |
| Belső memória | 2000 MB |
| Vezérlő kijelzőegység | Nem |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 40°C |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 0.828 kg |
| EAN vonalkód: | 810084695210 |
| Bluetooth: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 2500 Mbps |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 9,6 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Kanadai Ipari Minisztérium (IC), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Szín: | Fehér |
| Ház anyaga: | Polikarbonát (PC) |
| LED-jelzők: | Kapcsolat, HÁTSÓ, Tevékenység |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 141,8 mm |
| Súly: | 520 g |
| Mélység: | 127,6 mm |
| Tűzfal biztonság: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | IPSec |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| WAN-portok száma: | 1 |
| Töltőport típusa: | USB Type-C |
| WAN-port: | Ethernet (RJ-45) |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 4 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Processzor gyártója: | KAR |
| Processzor órajelsebessége: | 1500 MHz |
| Processzor modell: | Cortex-A53 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Telepített processzorok száma: | 1 |
| Belső memória: | 2000 MB |
| Vezérlő kijelzőegység: | Nem |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 40 °C |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

