Ubiquiti G6 Dome Kupole Bezpečnostní IP kamera Vnitřní a venkovní 3840 x 2160 px Strop/zeď
Kód: CIPUBQKAM0066
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti G6 Dome Kupole Bezpečnostní IP kamera Vnitřní a venkovní 3840 x 2160 px Strop/zeď| Bluetooth | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu | Fast Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozpoznávání SPZ | Ano |
| Vestavěný pevný disk | Ne |
| Maximální spotřeba energie | 9,25 W |
| Typ zdroje | PoE |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech | 37, 42.5, 48, 54, 57 |
| Ochranné funkce | Odolnost proti vandalismu, Odolnost proti manipulaci |
| Odolnost proti povětrnostním vlivům | Ano |
| Základní materiál | Polykarbonát (PC), Hliník |
| Formát | Kupole |
| Barva | Bílá |
| IK kód | IK10 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP66 |
| Způsob uchycení | Strop/zeď |
| LED indikátory | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Výška | 96,3 mm |
| Průměr | 14,5 cm |
| Hmotnost | 820 g |
| Světelný senzor | Ano |
| Klasifikace lidských cílů a vozidlových cílů | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Filtr proti přerušení IR | Ano |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Model procesoru | ARM Cortex-A53 |
| Model | Bezpečnostní IP kamera |
| Umístění / poloha | Vnitřní a venkovní |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -30 - 50 °C |
| Zorný úhel objektivu, úhlopříčka | 134.1° |
| Zorný úhel objektivu, vertikální | 56.7° |
| Zorný úhel objektivu, horizontální | 109.9° |
| Montážní sada | Ano |
| Včetně šroubů | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Počet kamer | 1 |
| Tlačítko reset | Ano |
| Maskování pro ochranu soukromí | Ano |
| Celkový počet megapixelů | 8 MP |
| Nastavení kvality obrazu | Jas, HDR, Kontrast, Ostrost |
| Maximální rozlišení | 3840 x 2160 px |
| Technologie redukce šumu | 2D potlačení šumu, 3D redukce šumu |
| Překryv textem | Ano |
| Obnovovací frekvence | 30 fps |
| Redukce šumu | Ano |
| Velikost optického senzoru | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Typ LED | IR |
| Vzdálenost nočního vidění | 30 m |
| Noční vidění | Ano |
| Certifikáty shody | Národní zákon o obraně (NDAA), CE, Federální komunikační komise (FCC), Industry Canada (IC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| Súly: | 1.195 kg |
| EAN vonalkód: | 810084698808 |
| Bluetooth: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| Ethernet interfész típusa: | Gyors Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Beépített merevlemez: | Nem |
| Maximális energiafogyasztás: | |
| Forrás típusa: | PoE |
| Kimenet, DC voltban: | 37, 42,5, 48, 54, 57 |
| Védő funkciók: | Vandalizmus elleni védelem, Ellenállás a manipulációval szemben |
| Időjárásállóság: | Igen |
| Alapanyag: | Polikarbonát (PC), Alumínium |
| Formátum: | Kupola |
| Szín: | Fehér |
| IK-kód: | |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP66 |
| Rögzítési módszer: | Mennyezet/fal |
| LED-jelzők: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Magasság: | 96,3 mm |
| Átmérő: | 14,5 cm |
| Súly: | 820 g |
| Fényérzékelő: | Igen |
| Emberi célpontok és járműcélpontok osztályozása: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| IR szűrő: | Igen |
| Beépített processzor: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Processzor modell: | ARM Cortex-A53 |
| Modell: | Biztonsági IP kamera |
| Helyszín / pozíció: | Beltéri és kültéri |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 50 °C |
| Lencse látószöge, átlósan: | 134,1° |
| Lencse látószöge, függőleges: | 56,7° |
| Lencse látószöge, vízszintes: | 109,9° |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Kamerák száma: | 1 |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Adatvédelmi maszkolás: | Igen |
| Összes megapixel: | 8MP |
| Képminőségi beállítások: | Fényesség, HDR, Kontraszt, Élesség |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Zajcsökkentő technológia: | 2D zajszűrés, 3D zajcsökkentés |
| Szöveges átfedés: | Igen |
| Frissítési gyakoriság: | 30 képkocka/másodperc |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Optikai érzékelő mérete: | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1,8") |
| LED típus: | IR |
| Éjjellátó távolság: | 30 méter |
| Éjjellátó: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Nemzetvédelmi Felhatalmazási Törvény (NDAA), CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Minisztérium (IC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

