TP-Link Archer TXE72E Interní WLAN / Bluetooth 2402 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer TXE72E Interní WLAN / Bluetooth 2402 Mbit/s| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK, WPA2, WPA-PSK, WPA3, WPA, WEP |
| Podporované rychlosti WLAN | 54, 300 Mbit/s, 1732 Mbit/s, 2402 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Maximální přenosová rychlost | 2402 Mbit/s |
| Wi-fi pásmo | Tři pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Ano |
| Komponent pro | PC |
| Režimy fungování | Režim infrastruktury |
| Typ antény | 2x2 |
| Barva | Černá |
| Konstrukce antény | Externí |
| Anténa | Ano |
| Interní | Ano |
| Vysílací výkon (FCC) | 5 GHz: 20, 2.4 GHz: 20, 6 GHz: 12 |
| Vysílací výkon (CE) | 5 GHz: 15, 2.4 GHz: 16 |
| Výška | 120 mm |
| Šířka | 78,5 mm |
| Hloubka | 21 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 11 x64, Windows 11 |
| Šířka balení | 201,5 mm |
| Výška balení | 41,5 mm |
| Hloubka balení | 152,5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 240 g |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), CE, RoHS |
| Rozhraní | WLAN / Bluetooth, PCI Express |
| Technologie propojení | Kabel |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Kabel s hlavičkou Bluetooth | Ano |
| Včetně montážních držáků | Ano |
| Zdrojové CD | Ano |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.27 kg |
| EAN vonalkód: | 4897098688380 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA2, WPA-PSK, WPA3, WPA, WEP |
| Támogatott WLAN sebességek: | 54, 300 Mbps, 1732 Mbps, 2402 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Maximális átviteli sebesség: | 2402 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Három sáv (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Üzemmódok: | Infrastruktúra mód |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Szín: | Fekete |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Antenna: | Igen |
| Belső: | Igen |
| Adóteljesítmény (FCC): | |
| Adóteljesítmény (CE): | |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 78,5 mm |
| Mélység: | 21 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 11 x64, Windows 11 |
| Csomag szélessége: | 201,5 mm |
| Csomag magassága: | 41,5 mm |
| Csomagolási mélység: | 152,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 240 g |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, RoHS |
| Felület: | WLAN / Bluetooth, PCI Express |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Bluetooth csatlakozóval ellátott kábel: | Igen |
| Tartókonzolokkal együtt: | Igen |
| Forrás CD: | Igen |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

