TP-LINK ARCHER TX35U PLUS HÁLÓZATI KÁRTYA
Kód: KSITPLBUS0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-LINK ARCHER TX35U PLUS HÁLÓZATI KÁRTYA| Titkosítás/biztonság | WPA2, WPA2-PSK, WPA, WEP, WPA-PSK |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Frekvenciatartomány | 2,4–5 GHz |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 867 Mbps |
| Wi-Fi | Igen |
| USB tápegység | Igen |
| Szín | Fekete |
| Antenna | Igen |
| Üzemmódok | Infrastruktúra mód |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 5 dBi |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| LED-jelzők | Állapot |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Belső | Igen |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Magasság | 173,4 mm |
| Szélesség | 57,8 mm |
| Mélység | 18 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11 Pro, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 x64-hez, Windows 10 |
| Csomag szélessége | 207 mm |
| Csomag magassága | 42 mm |
| Csomagolási mélység | 148 mm |
| Súly csomagolással együtt | 140 g |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Felület | USB, WLAN |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| USB-s verzió | 3.0 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Forrás CD | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Figyelmeztetés | Használat előtt győződjön meg arról, hogy az eszköz megfelelően csatlakozik az USB-porthoz., Védje az eszközt a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne szerelje szét és ne módosítsa a terméket, hogy elkerülje a sérülést vagy az áramütést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| Súly: | 0.135 kg |
| EAN vonalkód: | 8885020626810 |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2, WPA2-PSK, WPA, WEP, WPA-PSK |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Frekvenciatartomány: | 2,4–5 GHz |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g |
| Maximális átviteli sebesség: | 867 Mbps |
| Wi-Fi: | Igen |
| USB tápegység: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Antenna: | Igen |
| Üzemmódok: | Infrastruktúra mód |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 5 dBi |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Belső: | Igen |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Magasság: | 173,4 mm |
| Szélesség: | 57,8 mm |
| Mélység: | 18 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 Pro, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 |
| Csomag szélessége: | 207 mm |
| Csomag magassága: | 42 mm |
| Csomagolási mélység: | 148 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 140 g |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Felület: | USB, WLAN |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| USB-s verzió: | 3.0 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Forrás CD: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Figyelmeztetés: | Használat előtt győződjön meg arról, hogy a készülék megfelelően csatlakozik az USB-porthoz., Óvja a készüléket a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket, hogy elkerülje a sérülést vagy az áramütést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

