TP-Link Archer TX20U Plus WLAN 1800 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer TX20U Plus WLAN 1800 Mbit/s| MU-MIMO | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Támogatott WLAN sebességek | 867, 574, 1200 Mbit/s, 400, 11, 54, 300 Mbit/s |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a szabványok |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) szabványok |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Maximális átviteli sebesség | 1800 Mbps |
| Titkosítás/Biztonság | WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3, WPA, WEP |
| Adóteljesítmény (FCC) | 19 dBm |
| Üzemmódok | Infrastruktúra mód |
| Adóteljesítmény (CE) | 16 dBm |
| Komponens ehhez: | PC |
| Antenna típusa | Külső |
| Belső | Nem |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Állapot |
| Szélesség | 84 mm |
| Magasság | 19,2 mm |
| Mélység | 156,3 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise |
| Csomag szélessége | 201,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 230 g |
| Csomag magassága | 46,5 mm |
| Csomagolási mélység | 153 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, RoHS |
| Antennák száma | 2 |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Felület | USB, WLAN |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Figyelmeztetés | Óvja a készüléket a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne szerelje szét és ne módosítsa a terméket, hogy elkerülje a károsodást vagy az áramütést., Használat előtt ellenőrizze, hogy a készülék megfelelően csatlakozik-e az USB-porthoz. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 4897098687888 |
| MU-MIMO: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Támogatott WLAN sebességek: | 867, 574, 1200 Mbps, 400, 11, 54, 300 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Maximális átviteli sebesség: | 1800 Mbps |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3, WPA, WEP |
| Adóteljesítmény (FCC): | 19 dBm |
| Üzemmódok: | Infrastruktúra mód |
| Adóteljesítmény (CE): | 16 dBm |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Antenna típusa: | Külső |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Szélesség: | 84 mm |
| Magasság: | 19,2 mm |
| Mélység: | 156,3 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise |
| Csomag szélessége: | 201,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 230 g |
| Csomag magassága: | 46,5 mm |
| Csomagolási mélység: | 153 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, RoHS |
| Antennák száma: | 2 |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Felület: | USB, WLAN |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Óvja a készüléket a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket, hogy elkerülje a sérülést vagy az áramütést., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a készülék megfelelően csatlakozik az USB-porthoz. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

