TP-Link Archer TX20E belső WLAN / Bluetooth 1800 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer TX20E belső WLAN / Bluetooth 1800 Mbit/s| Titkosítás/Biztonság | 128 bites WEP, 64 bites WEP, WPA2, WPA2-PSK, 802.1x RADIUS, WPA3, WPA, WPA-PSK |
| Bluetooth | Igen |
| Moduláció | OFDM, DQPSK, CCK, DBPSK, 1024-QAM, 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM |
| Wi-Fi | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g szabványok |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Maximális átviteli sebesség | 1800 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Támogatott WLAN sebességek | 574, 54, 11, 867, 1200 Mbit/s, 300 Mbit/s |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Szín | Fekete |
| Belső | Igen |
| Adóteljesítmény (CE) | 23 dBm |
| Üzemmódok | Infrastruktúra mód |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Adóteljesítmény (FCC) | 27 dBm |
| Antenna | Igen |
| Szélesség | 120,8 mm |
| Mélység | 78,5 mm |
| Magasság | 20,9 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 11 x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Home x64 |
| Csomag szélessége | 201,5 mm |
| Csomag magassága | 41,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 220 g |
| Csomagolási mélység | 152,5 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Felület | PCI Express, WLAN / Bluetooth |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Forrás CD | Igen |
| Bluetooth csatlakozóval ellátott kábel | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Tartalmazza a rögzítőkonzolokat | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való érintkezést. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.255 kg |
| EAN vonalkód: | 4897098688809 |
| Titkosítás/Biztonság: | 128 bites WEP, 64 bites WEP, WPA2, WPA2-PSK, 802.1x SUGÁR, WPA3, WPA, WPA-PSK |
| Bluetooth: | Igen |
| Moduláció: | OFDM, DQPSK, CCK, DBPSK, 1024-QAM, 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM |
| Wi-Fi: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Maximális átviteli sebesség: | 1800 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Támogatott WLAN sebességek: | 574, 54, 11, 867, 1200 Mbps, 300 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Szín: | Fekete |
| Belső: | Igen |
| Adóteljesítmény (CE): | 23 dBm |
| Üzemmódok: | Infrastruktúra mód |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Adóteljesítmény (FCC): | 27 dBm |
| Antenna: | Igen |
| Szélesség: | 120,8 mm |
| Mélység: | 78,5 mm |
| Magasság: | 20,9 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 11 x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Home x64 |
| Csomag szélessége: | 201,5 mm |
| Csomag magassága: | 41,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 220 g |
| Csomagolási mélység: | 152,5 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Felület: | PCI Express, WLAN / Bluetooth |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Forrás CD: | Igen |
| Bluetooth csatlakozóval ellátott kábel: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Tartókonzolokkal együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki őket magas hőmérsékletnek., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való érintkezést. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

