TP-Link Archer TBE550E belső WLAN / Bluetooth 9300 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer TBE550E belső WLAN / Bluetooth 9300 Mbit/s| Wi-Fi sáv | Három sáv (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 9300 Mbps |
| Titkosítás/biztonság | WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA, WPA3 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11a) |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenna | Igen |
| Komponens ehhez: | PC |
| Belső | Igen |
| Antenna kialakítás | Külső |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fekete |
| Vevő érzékenysége | 6 GHz: 11ax HE20 MCS0: -94 dBm; 11be EHT320 MCS13: -44dBm; 5 GHz: 11ac VHT20 MCS0: -94dBm; 11be EHT160 MCS13: -48dBm; 2,4 GHz: 11n HT20 MSC0: -95 dBm; 11be EHT40 MSC13: -56dBm |
| Tanúsítvány | FCC/CE/IC/NCC/JRF/VCCI/BSMI |
| Magasság | 21,5 mm |
| Mélység | 120,8 mm |
| Szélesség | 95,2 mm |
| Felület | WLAN / Bluetooth, PCI Express |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4895252507836 |
| Wi-Fi sáv: | Három sáv (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Maximális átviteli sebesség: | 9300 Mbps |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA, WPA3 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenna: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Belső: | Igen |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Vevő érzékenysége: | 6 GHz: 11ax HE20 MCS0: -94 dBm; 11be EHT320 MCS13: -44dBm; 5 GHz: 11ac VHT20 MCS0: -94dBm; 11be EHT160 MCS13: -48dBm; 2,4 GHz: 11n HT20 MSC0: -95 dBm; 11be EHT40 MSC13: -56dBm |
| Tanúsítvány: | FCC/CE/IC/NCC/JRF/VCCI/BSMI |
| Magasság: | 21,5 mm |
| Mélység: | 120,8 mm |
| Szélesség: | 95,2 mm |
| Felület: | WLAN / Bluetooth, PCI Express |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki őket magas hőmérsékletnek., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

