TP-Link Archer T4E Interní WLAN 867 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer T4E Interní WLAN 867 Mbit/s| Modulace | 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, 64-QAM, 16-QAM |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2, WPA, WPA2-PSK, WPA-PSK, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, 64-bit WEP |
| Wi-Fi | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Podporované rychlosti WLAN | 54, 11, 867, 300 Mbit/s |
| Maximální přenosová rychlost | 867 Mbit/s |
| Rozsah (druhý) | 5 GHz |
| Rozsah (první) | 2,4 GHz |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Anténa | Ano |
| Barva | Černá, Zelená |
| Komponent pro | PC |
| Režimy fungování | Režim infrastruktury |
| Konstrukce antény | Externí |
| Vysílací výkon (FCC) | 24 dbm |
| Vysílací výkon (CE) | 23 dbm |
| Interní | Ano |
| Výška | 21,5 mm |
| Hloubka | 115,2 mm |
| Šířka | 120,8 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows XP Professional x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise |
| Hmotnost včetně balení | 300 g |
| Hloubka balení | 148 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 207 mm |
| Nízký profil | Ano |
| Výška balení | 42 mm |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), CE, RoHS |
| Odnímatelná anténa | Ano |
| Počet antén | 2 |
| Rozsah výkonu vysílání | 59,5 - 92 dBmW |
| Bez použití konfliktních surovin | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Rozhraní | WLAN, PCI Express |
| PCI Card form factor | Poloviční výška (nízký profil) |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Zdrojové CD | Ano |
| Včetně montážních držáků | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Varování | Nevystavujte je vysokým teplotám., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s vodou nebo vlhkostí. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.31 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364089931 |
| Modulace: | 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, 64-QAM, 16-QAM |
| Šifrování/zabezpečení: | WPA2, WPA, WPA2-PSK, WPA-PSK, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, 64-bit WEP |
| Wi-Fi: | Ano |
| Síťové standardy: | IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Wi-fi pásmo: | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Podporované rychlosti WLAN: | 54, 11, 867, 300 Mbit/s |
| Maximální přenosová rychlost: | 867 Mbit/s |
| Rozsah (druhý): | 5 GHz |
| Rozsah (první): | 2,4 GHz |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Anténa: | Ano |
| Barva: | Černá, Zelená |
| Komponent pro: | PC |
| Režimy fungování: | Režim infrastruktury |
| Konstrukce antény: | Externí |
| Vysílací výkon (FCC): | 24 dbm |
| Vysílací výkon (CE): | 23 dbm |
| Interní: | Ano |
| Výška: | 21,5 mm |
| Hloubka: | 115,2 mm |
| Šířka: | 120,8 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows XP Professional x64, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise |
| Hmotnost včetně balení: | 300 g |
| Hloubka balení: | 148 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 207 mm |
| Nízký profil: | Ano |
| Výška balení: | 42 mm |
| Certifikáty shody: | Federální komunikační komise (FCC), CE, RoHS |
| Odnímatelná anténa: | Ano |
| Počet antén: | 2 |
| Rozsah výkonu vysílání: | 59,5 - 92 dBmW |
| Bez použití konfliktních surovin: | Ano |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Rozhraní: | WLAN, PCI Express |
| PCI Card form factor: | Poloviční výška (nízký profil) |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Zdrojové CD: | Ano |
| Včetně montážních držáků: | Ano |
| Kód harmonizovaného systému: | 85176990 |
| Varování: | Nevystavujte je vysokým teplotám., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s vodou nebo vlhkostí. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

