TP-Link Archer T2U Plus belső WLAN 600 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer T2U Plus belső WLAN 600 Mbit/s| Moduláció | 16-QAM, CCK, DBPSK, 64-QAM, DQPSK, 256-QAM, OFDM |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| Támogatott WLAN sebességek | 200, 433 Mbps, 150 Mbps |
| Titkosítás/Biztonság | WPA2-PSK, WPA2, WPA, WEP, WPA-PSK |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 600 Mbps |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Frekvenciatartomány | 2,4–5 GHz |
| USB tápegység | Igen |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 5 dBi |
| Belső | Igen |
| LED-jelzők | Állapot |
| Szín | Fekete |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Üzemmódok | Infrastruktúra mód |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Antenna | Igen |
| Mélység | 18 mm |
| Magasság | 173,4 mm |
| Szélesség | 57,8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8.1, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 7, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 8 Enterprise, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mave Xricks, Mac OS X 10.9 Mave Xricks. 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Csomag szélessége | 207 mm |
| Súly csomagolással együtt | 140 g |
| Csomagolási mélység | 148 mm |
| Csomag magassága | 42 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Felület | WLAN, USB |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Forrás CD | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Figyelmeztetés | Óvja a készüléket a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a készülék megfelelően csatlakozik az USB-porthoz., Ne szerelje szét és ne módosítsa a terméket, hogy elkerülje a sérülést vagy az áramütést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| Súly: | 0.166 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364099862 |
| Moduláció: | 16-QAM, CCK, DBPSK, 64-QAM, DQPSK, 256-QAM, OFDM |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Támogatott WLAN sebességek: | 200, 433 Mbps, 150 Mbps |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA2, WPA, WEP, WPA-PSK |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac |
| Maximális átviteli sebesség: | 600 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Frekvenciatartomány: | 2,4–5 GHz |
| USB tápegység: | Igen |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 5 dBi |
| Belső: | Igen |
| LED-jelzők: | Állapot |
| Szín: | Fekete |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Üzemmódok: | Infrastruktúra mód |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Antenna: | Igen |
| Mélység: | 18 mm |
| Magasság: | 173,4 mm |
| Szélesség: | 57,8 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 8.1, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 7, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 8 Enterprise, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Csomag szélessége: | 207 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 140 g |
| Csomagolási mélység: | 148 mm |
| Csomag magassága: | 42 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Felület: | WLAN, USB |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Forrás CD: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Figyelmeztetés: | Óvja a készüléket a nedvességtől és a szélsőséges hőmérsékletektől., Használat előtt győződjön meg arról, hogy a készülék megfelelően csatlakozik az USB-porthoz., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket, hogy elkerülje a sérülést vagy az áramütést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

