Terepjáró kerékpár HUFFY 12" 27641W Disney Verdák
Kód: SREHFFROW0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Terepjáró kerékpár HUFFY 12" 27641W Disney Verdák| Csomagtartó polcok | Nem |
| Célcsoport | Gyerekes |
| Szín | Piros |
| Nem típusa | Egynemű |
| Indíték | Disney Pixar Verdák |
| Maximális terhelés | 20 kg |
| Fékrendszer | Nem |
| Helyes használat | Aszfalt |
| Összeszerelt | Igen |
| Logós kormányburkolat | Igen |
| Kerekek száma | 2 kerék |
| Anyag | Acél, Műanyag |
| Kerék típusa | Hab |
| Kerékméret | 12" |
| Figyelmeztetés | Csak felnőtt felügyelete mellett használható., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas az apró alkatrészek miatt., Mindig viseljen védősisakot. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 5.4 kg |
| EAN vonalkód: | 324472764100 |
| Csomagtartó polcok: | Nem |
| Célcsoport: | Gyerekes |
| Szín: | Piros |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Indíték: | Disney Pixar Verdák |
| Maximális terhelés: | 20 kg |
| Fékrendszer: | Nem |
| Helyes használat: | Aszfalt |
| Összeszerelt: | Igen |
| Logós kormányburkolat: | Igen |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Anyag: | Acél, Kabát |
| Kerék típusa: | Hab |
| Kerékméret: | 12" |
| Figyelmeztetés: | Csak felnőtt felügyelete mellett használható., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt., Mindig viseljen védősisakot. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

