Terepjáró kerékpár 10" HUFFY 27961W Disney CARS Verdák
Kód: SREHFFROW0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Terepjáró kerékpár 10" HUFFY 27961W Disney CARS Verdák| A kézifék ellenőrzése | Nem |
| Szín | Piros |
| Helyes használat | Aszfalt |
| Maximális terhelés | 20 kg |
| Csomagtartó polcok | Nem |
| Stílus | Sport |
| Célcsoport | Gyermekek |
| Nem típusa | Egynemű |
| Ajánlott minimális életkor | 2 év(ek) |
| Fékrendszer | Hátsó kézifék |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Állítható ülés | Igen |
| Állítható kormány | Igen |
| Kerék típusa | Hab |
| Kerekek száma | 2 kerék |
| Anyag | Acél, Technopolimer, Hab |
| Összeszerelt | Igen |
| Ülésmagasság (max.) | 40 cm |
| Ülésmagasság (minimum) | 33 cm |
| Súly | 3,5 kg |
| Kerékméret | 25,4 cm (10") |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 3.94 kg |
| EAN vonalkód: | 324472796194 |
| A kézifék ellenőrzése: | Nem |
| Szín: | Piros |
| Helyes használat: | Aszfalt |
| Maximális terhelés: | 20 kg |
| Csomagtartó polcok: | Nem |
| Stílus: | Sport |
| Célcsoport: | Gyermekek |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Ajánlott minimális életkor: | 2 év(ek) |
| Fékrendszer: | Hátsó kézifék |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Állítható ülés: | Igen |
| Állítható kormány: | Igen |
| Kerék típusa: | Hab |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Anyag: | Acél, Technopolimer, Hab |
| Összeszerelt: | Igen |
| Ülésmagasság (max.): | 40 cm |
| Ülésmagasság (minimum): | 33 cm |
| Súly: | 3,5 kg |
| Kerékméret: | 25,4 cm (10") |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

