Terénní chodítko hliník AT51036
Kód: WIBAN1CRE0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Terénní chodítko hliník AT51036| Barva | Šedá, Černá |
| Průměr zadního kola | 28 cm |
| Průměr předního kola | 28 cm |
| Maximální zatížení | 136 kg |
| Počet předních kol | 2 |
| Materiál | Hliník |
| Počet zadních kol | 2 |
| Hmotnost | 9 kg |
| Hloubka sedáku | 24 cm |
| Výška | 1030 mm |
| Minimální výška | 85 cm |
| Výška sedadla | 59 cm |
| Hloubka | 870 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Šířka sedadla | 45 cm |
| Nastavitelná výška | Ano |
| Taška součástí balení | Ano |
| Sklopný | Ano |
| Ergonomická sedačka | Ano |
| Uzamykatelná kola | Ano |
| Brzdy | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rehabilitation walkers |
|---|---|
| Súly: | 12.546 kg |
| EAN vonalkód: | 5901571472584 |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Hátsó kerék átmérője: | 28 cm |
| Első kerék átmérője: | 28 cm |
| Maximális terhelés: | 136 kg |
| Első kerekek száma: | 2 |
| Anyag: | Alumínium |
| Hátsó kerekek száma: | 2 |
| Súly: | 9 kg |
| Ülésmélység: | 24 cm |
| Magasság: | 1030 mm |
| Minimális magasság: | 85 cm |
| Ülésmagasság: | 59 cm |
| Mélység: | 870 mm |
| Szélesség: | 600 mm |
| Ülés szélessége: | 45 cm |
| Állítható magasság: | Igen |
| Táska mellékelve: | Igen |
| Csuklós: | Igen |
| Ergonomikus ülés: | Igen |
| Zárolható kerekek: | Igen |
| Fékek: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

