Térdvédő LEATT Knee Guard 3DF 5.0 Evo, M méret, fekete
Kód: SIRLE1OCH0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Térdvédő LEATT Knee Guard 3DF 5.0 Evo, M méret, fekete| Fő termék színe | Fekete |
| Hatósági jóváhagyások | EN 1621-1 1. szint |
| Profilozott térdek | Igen |
| Ökológiai csomagolás | Igen |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Csúszásgátló pánt | Igen |
| Méret (S/M/L) | M |
| Anyag | MoistureCool, AirMesh, neoprén, viszkoelasztikus polimer gyantával (VPD) |
| Kor | Felnőtt |
| Súly | 380 g |
| Specifikus jellemzők | Leatt® védelem: 13 pontos, 3DF hab, perforált neoprén hüvely |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Protectors |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 6009556527423 |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Hatósági jóváhagyások: | EN 1621-1 1. szint |
| Profilozott térdek: | Igen |
| Ökológiai csomagolás: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Csúszásgátló pánt: | Igen |
| Méret (S/M/L): | M |
| Anyag: | MoistureCool, AirMesh, neoprén, Viszkoelasztikus polimer tészta (VPD) |
| Kor: | Felnőtt |
| Súly: | 380 g |
| Specifikus jellemzők: | Leatt® védelem: 13 pontos, 3DF hab, perforált neoprén hüvely |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

