Teltonika RUT241 router
Kód: ROUTEIRO30139
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Teltonika RUT241 router| Forrás típusa | DC |
| Kimeneti feszültség | 9–30 V |
| Beépített kijelző | Nem |
| Piaci kategória | Iparilag |
| Alapanyag | Műanyag, alumínium |
| Szín | Fekete |
| Melléklet | DIN sín |
| LED-jelzők | Igen |
| Eszköztípus | Router |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Magasság | 25 mm |
| Súly | 125 g |
| Mélység | 74 mm |
| Szélesség | 83 mm |
| Titkosítás/biztonság | WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-EAP, SSL/TLS, SSH, WPA2-Enterprise, HTTPS, WEP |
| Porttovábbítás | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| demilitarizált zónák támogatása | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT) | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Antennacsatlakozó típusa | SMA |
| Antennák száma | 3 |
| Antenna típusa | Külső |
| Processzor órajelsebessége | 0,58 GHz |
| RAM-kapacitás | 0,128 GB |
| Beépített processzor | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 75 °C |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Adathálózat | 4G, 2G, 3G |
| SMS | Igen |
| SIM-kártyák száma | 1 |
| 2G frekvenciasáv támogatás | 900, 1800 MHz |
| 4G sávok támogatása | 2600 MHz, 2100, 850, 900, 1800, 800 |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 900, 2100 MHz |
| 4G szabványok | LTE |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3u, IEEE 802.3 |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4779051840151 |
| Forrás típusa: | DC |
| Kimeneti feszültség: | 9–30 V |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Piaci kategória: | Iparilag |
| Alapanyag: | Kabát, Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Melléklet: | DIN sín |
| LED-jelzők: | Igen |
| Eszköztípus: | Router |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Magasság: | 25 mm |
| Súly: | 125 g |
| Mélység: | 74 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-EAP, SSL/TLS, SSH, WPA2-Enterprise, HTTPS, WEP |
| Porttovábbítás: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| demilitarizált zónák támogatása: | Igen |
| Hálózati címfordítás (NAT): | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Antennacsatlakozó típusa: | SMA |
| Antennák száma: | 3 |
| Antenna típusa: | Külső |
| Processzor órajelsebessége: | 0,58 GHz |
| RAM-kapacitás: | 0,128 GB |
| Beépített processzor: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 75 °C |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Adathálózat: | 4G, 2G, 3G |
| SMS: | Igen |
| SIM-kártyák száma: | 1 |
| 2G frekvenciasáv támogatás: | 900, 1800 MHz |
| 4G sávok támogatása: | 2600 MHz, 2100, 850, 900, 1800, 800 |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 2100 MHz |
| 4G szabványok: | LTE |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3 |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

