Teljes arcvédő sisak Kamikaze Katana AKC204 M-es méret
Kód: SIRKAKKAS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Teljes arcvédő sisak Kamikaze Katana AKC204 M-es méret| Szellőzés | Igen |
| Felület típusa | Homályos |
| Baldachin | Igen |
| Fő termék színe | Fekete |
| Kivehető belső párnák | Igen |
| Kor | Felnőtt |
| Csat típusa | Mikrometrikus rögzítés |
| Alkalmazhatóság | Elektromos roller, motocross, gokart, hosszútávú motorozás |
| Fejkörfogat-tartomány | 57-58 cm |
| Nem típusa | Egynemű |
| Színezés | Mintás |
| Anyag | ABS műanyag, EPS hab |
| Sisak stílus | Teljes arc |
| Méret | M |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| Súly: | 1.28 kg |
| EAN vonalkód: | 5901421607258 |
| Szellőzés: | Igen |
| Felület típusa: | Homályos |
| Baldachin: | Igen |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Kivehető belső párnák: | Igen |
| Kor: | Felnőtt |
| Csat típusa: | Mikrometrikus rögzítés |
| Alkalmazhatóság: | Elektromos roller, motocross, gokart, hosszútávú motorozás |
| Fejkörfogat-tartomány: | 57-58 cm |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Színezés: | Mintás |
| Anyag: | ABS műanyag, EPS hab |
| Sisak stílus: | Teljes arc |
| Méret: | M |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

