Samsung S10+ 512 GB 31,5 cm (12,4") 12 GB Android 14.4 Szürke
Kód: TABSA1TZA0478
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung S10+ 512 GB 31,5 cm (12,4") 12 GB Android 14.4 Szürke| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 3,4 GHz |
| Belső tárolókapacitás | 512 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya | 1,5 TB |
| Szín | Szürke |
| Eszköztípus | Mobil tablet |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Formátum | Tabletta |
| Alapanyag | Alumínium |
| Szélesség | 285,4 mm |
| Mélység | 5,6 mm |
| Magasság | 185,4 mm |
| Wi-Fi | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Android 14 |
| Platform | Android |
| Belső memória | 12 GB |
| A képalkotó technológia marketingneve | Dinamikus AMOLED 2X |
| Kijelző átlója | 31,5 cm (12,4") |
| Kijelző felbontása | 2800 x 1752 képpont |
| Előlapi kamera felbontása | 12MP |
| Hátsó kamera típusa | Kettős kamera |
| Hátsó kamera felbontása | 13 megapixeles |
| Előlapi kamera | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 8MP |
| Energiahatékonysági osztály | G |
| Akkumulátor kapacitása | 10090mAh |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Az elektronikus hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.88 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095597294 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,4 GHz |
| Belső tárolókapacitás: | 512 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1,5 TB |
| Szín: | Szürke |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Formátum: | Tabletta |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Szélesség: | 285,4 mm |
| Mélység: | 5,6 mm |
| Magasság: | 185,4 mm |
| Wi-Fi: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 14 |
| Platform: | Android |
| Belső memória: | 12 GB |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Kijelző átlója: | 31,5 cm (12,4") |
| Kijelző felbontása: | 2800 x 1752 képpont |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| Hátsó kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Előlapi kamera: | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 8MP |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Akkumulátor kapacitása: | 10090mAh |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Az elektronikus hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

