Samsung LS27FG500SUXEN számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD OLED Fekete
Kód: MONSA1GAM0080
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung LS27FG500SUXEN számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD OLED Fekete| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Maximális energiafogyasztás | 78 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 72 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 28 kWh |
| Áramfogyasztás | 28W |
| Tápegység típusa | Külső |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Piaci kategória | Játék |
| Láb színe | Fekete |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvánnyal) | 234,5 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 359,3 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 609,9 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 57 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,5 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 463,8 mm |
| Súly (állvánnyal) | 3,3 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 609,9 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,6 kg |
| Csomag szélessége | 722 mm |
| Csomagolási mélység | 414 mm |
| Csomag magassága | 114 mm |
| Márkaspecifikus technológiák | Fekete hangszínszabályzó |
| DisplayPort kimeneti verzió | 1.2 |
| HDCP verzió | 2.2 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDMI | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDCP | Igen |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| HDMI portok száma | 1 |
| AMD FreeSync | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC típus | G-SYNC kompatibilis |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Játék jellemzői | Super Arena Gaming UX |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Minimális kijelző fényerő | 190 cd/m² |
| Színskála | 99% |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000000:1 |
| HD felbontás típusa | Quad HD |
| Panel típusa | IPS |
| HDR-támogatás | Igen |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 67 cm |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Látható méret (vízszintes) | 59 cm |
| Látható méret (függőleges) | 33,4 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Válasz | 0,03 ms |
| Maximális felépülési sebesség | 180 Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelzőtechnológia | OLED |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 200 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma | 1 milliárd szín |
| Mellékelt kábelek | DisplayPort, HDMI, Tápellátás |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Dőlésszög | -2 - 15° |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2435794 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 9.4 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097684039 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Maximális energiafogyasztás: | 78 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 72 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 28 kWh |
| Áramfogyasztás: | 28W |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Piaci kategória: | Játék |
| Láb színe: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvánnyal): | 234,5 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 359,3 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 609,9 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 57 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,5 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 463,8 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,3 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 609,9 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,6 kg |
| Csomag szélessége: | 722 mm |
| Csomagolási mélység: | 414 mm |
| Csomag magassága: | 114 mm |
| Márkaspecifikus technológiák: | Fekete hangszínszabályzó |
| DisplayPort kimeneti verzió: | 1.2 |
| HDCP verzió: | 2.2 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| AMD FreeSync: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC típus: | G-SYNC kompatibilis |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Játék jellemzői: | Super Arena Gaming UX |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Minimális kijelző fényerő: | 190 cd/m² |
| Színskála: | 99% |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000000:1 |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Panel típusa: | IPS |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 67 cm |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Látható méret (vízszintes): | 59 cm |
| Látható méret (függőleges): | 33,4 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Válasz: | 0,03 ms |
| Maximális felépülési sebesség: | 180 Hz |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelzőtechnológia: | OLED |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 200 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 1 milliárd szín |
| Mellékelt kábelek: | DisplayPort, HDMI, Teljesítmény |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Dőlésszög: | -2 - 15° |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2435794 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

