Samsung LS24F330EAUXEN számítógép monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete
Kód: MONSA1MON0251
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung LS24F330EAUXEN számítógép monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete| Áramfogyasztás | 14W |
| Éves energiafogyasztás | 20 kWh |
| Tápegység típusa | Külső |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | D |
| Maximális energiafogyasztás | 25 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 14 kWh |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 0 kWh |
| Szín | Fekete |
| Súly (állvánnyal) | 2,8 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 217,4 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 539,5 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 322,8 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 422,8 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,4 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 41,2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 539,5 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomagolási mélység | 380 mm |
| Csomag szélessége | 607 mm |
| Csomag magassága | 147 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,3 kg |
| Samsung Szemkímélő Mód | Igen |
| Kikapcsolási időzítő plusz | Igen |
| Környezetbarát Plusz | Igen |
| HDMI | Igen |
| VGA portok száma | 1 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDCP | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| HDCP verzió | 1.4 |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Játékmód | Igen |
| AMD FreeSync | Nem |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Pixelsűrűség | 527,04 × 296,46 mm |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 72% |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Válasz | 5 ms |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 60 cm |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3000:1 |
| Kijelző átlója | 61 cm (24") |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Színskála szabvány | NTSC |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Érintőképernyő | Nem |
| Mellékelt kábelek | HDMI, AC |
| Tápkábel hossza | 1,5 méter |
| Dőlésszög | -2 - 20° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2388728 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 4.45 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097683377 |
| Áramfogyasztás: | 14W |
| Éves energiafogyasztás: | 20 kWh |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | D |
| Maximális energiafogyasztás: | 25 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 14 kWh |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 0 kWh |
| Szín: | Fekete |
| Súly (állvánnyal): | 2,8 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 217,4 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 539,5 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 322,8 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 422,8 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,4 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 41,2 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 539,5 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 380 mm |
| Csomag szélessége: | 607 mm |
| Csomag magassága: | 147 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,3 kg |
| Samsung Szemkímélő Mód: | Igen |
| Kikapcsolási időzítő plusz: | Igen |
| Környezetbarát Plusz: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| VGA portok száma: | 1 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDCP: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Játékmód: | Igen |
| AMD FreeSync: | Nem |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Pixelsűrűség: | 527,04 × 296,46 mm |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Válasz: | 5 ms |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60 cm |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| Kijelző átlója: | 61 cm (24") |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Színskála szabvány: | NTSC |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | HDMI, Légkondicionáló |
| Tápkábel hossza: | 1,5 méter |
| Dőlésszög: | -2 - 20° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2388728 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

