Samsung Galaxy Tab A9 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Grafit
Kód: TABSA1TZA0465
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab A9 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Grafit| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,2 GHz |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Mobilní síťové připojení | Ano |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podporována pásma 4G | 1800, 2500, 700, 900, 1900, 850, 800, 2600 MHz, 2100, 2300 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 900, 1900, 2100 MHz, 850 |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Uživatelská paměť | 44,8 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Barva | Grafit |
| Formát | Tablet |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Výkon reproduktoru | 1 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výška | 211 mm |
| Hmotnost | 332 g |
| Hloubka | 8 mm |
| Šířka | 124,7 mm |
| Platforma | Android |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Akcelerometr | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | Ne |
| GPS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Galileo | Ano |
| Typ HD rozlišení | WXGA+ |
| Typ panelu | TFT |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Rozlišení displeje | 1340 x 800 px |
| Úhlopříčka displeje | 22,1 cm (8.7") |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@60fps |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 2 MP |
| Automatické ostření | Ano |
| Rychlost záznamu videa | 60 fps |
| Rozlišení zadní kamery | 8 MP |
| Včetně baterie | Ano |
| Kapacita baterie | 5100 mAh |
| Podporované formáty zvukových souborů | MXMF, XMF, AAC, WAV, FLAC, OGA, 3GA, IMY, AWB, MP3, RTTTL, OTA, AMR, MIDI, OGG, M4A, Střední, RTX |
| Média pro přehrávání | MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4, 3G2, WEBM, M4V |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.484 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095361543 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,2 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 2500, 700, 900, 1900, 850, 800, 2600 MHz, 2100, 2300 |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 1900, 2100 MHz, 850 |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1 TB |
| Belső tárolókapacitás: | 64 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Felhasználói memória: | 44,8 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Szín: | Grafit |
| Formátum: | Tabletta |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Hangszóró teljesítménye: | 1W |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Magasság: | 211 mm |
| Súly: | 332 g |
| Mélység: | 8 mm |
| Szélesség: | 124,7 mm |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Belső memória: | 4 GB |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Nem |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Galilei: | Igen |
| HD felbontás típusa: | WXGA+ |
| Panel típusa: | TFT |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 1340 x 800 képpont |
| Kijelző átlója: | 22,1 cm (8,7") |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@60fps |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Videofelvételi módok: | 1080p |
| Maximális videófelbontás: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 2MP |
| Autofókusz: | Igen |
| Videofelvételi sebesség: | 60 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera felbontása: | 8MP |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 5100mAh |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MXMF, XMF, AAC, WAV, FLAC, OGA, 3GA, IMY, AWB, MP3, RTTTL, OTA, AMR, MIDI, OGG, M4A, Közepes, RTX |
| Médialejátszás: | MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4, 3G2, WEBM, M4V |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

