Samsung Galaxy Tab A11 A11 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Stříbrná
Kód: TABSA1TZA0565
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab A11 A11 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Stříbrná| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,2 GHz |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850 MHz, 1900, 900, 2100 |
| Typ SIM karty | MicroSIM |
| Mobilní síťové připojení | Ano |
| Podporována pásma 4G | 1800, 900, 1900, 2500 MHz, 800, 2100, 850, 2600, 700 |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podpora Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Uživatelská paměť | 44,3 GB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2 TB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 10 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 15 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Formát | Tablet |
| Šířka | 124,7 mm |
| Hmotnost | 337 g |
| Výška | 211 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Termín aktualizace zabezpečení | 30 September 2032 |
| Index opravitelnosti | 2.7 |
| Platforma | Android |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| GPS | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Magnetometr | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Galileo | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 22,1 cm (8.7") |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Rozlišení displeje | 1340 x 800 px |
| Typ panelu | TFT |
| Typ HD rozlišení | WXGA+ |
| Blesk zadní kamery | Ne |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 8 MP |
| Automatické ostření | Ano |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Přední kamera | Ano |
| Kapacita baterie | 5100 mAh |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Třída opravitelnosti | C |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP52 |
| Třída energetické účinnosti | D |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | C |
| Výdrž baterie na cyklus | 5620 min |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097744306 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,2 GHz |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 1900, 900, 2100 |
| SIM-kártya típusa: | MicroSIM |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 900, 1900, 2500 MHz, 800, 2100, 850, 2600, 700 |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kettős SIM-kártya támogatás: | Nem |
| NFC: | Nem |
| 3G szabványok: | UMTS |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Felhasználói memória: | 44,3 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Belső tárolókapacitás: | 64 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 15 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Formátum: | Tabletta |
| Szélesség: | 124,7 mm |
| Súly: | 337 g |
| Magasság: | 211 mm |
| Mélység: | 8 mm |
| Biztonsági frissítés határideje: | |
| Javíthatósági index: | 2.7 |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Belső memória: | 4 GB |
| GPS: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Magnetométer: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Kijelző átlója: | 22,1 cm (8,7") |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 1340 x 800 képpont |
| Panel típusa: | TFT |
| HD felbontás típusa: | WXGA+ |
| Hátsó kamera vakuja: | Nem |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Hátsó kamera felbontása: | 8MP |
| Autofókusz: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 5100mAh |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP52 |
| Energiahatékonysági osztály: | D |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | C |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 5620 perc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

