Samsung Galaxy Tab A11 4G LTE-TDD és LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8,7") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Szürke
Kód: TABSA1TZA0571
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab A11 4G LTE-TDD és LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8,7") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Szürke| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,2 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor órajelsebessége | 2 GHz |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| NFC | Nem |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| 4G sávok támogatása | 1800, 2500, 2100, 850, 1900, 900, 2300, 2600 MHz, 700, 800 |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| Bluetooth | Igen |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 1900, 2100 MHz, 850, 900 |
| Mobil hálózati kapcsolat | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| Kettős SIM-kártya támogatás | Nem |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G szabványok | UMTS |
| Mobilhálózat-generáció | 4G |
| Felhasználói memória | 44,3 GB |
| Belső tárolókapacitás | 64 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Használható maximális kapacitású kártya | 2 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Szükséges töltési teljesítmény (min.) | 10W |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 15 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Eszköztípus | Mobil tablet |
| Formátum | Tabletta |
| Szín | Szürke |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Mélység | 8 mm |
| Magasság | 211 mm |
| Súly | 337 g |
| Szélesség | 124,7 mm |
| Platform | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm-es / Bluetooth |
| USB 2.0 csatlakozók száma | 1 |
| Belső memória | 4 GB |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| GPS | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Galilei | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Kijelző átlója | 22,1 cm (8,7") |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| HD felbontás típusa | WXGA+ |
| Panel típusa | TFT |
| Kijelző felbontása | 1340 x 800 képpont |
| Maximális felépülési sebesség | 90 Hz |
| Hátsó kamera felbontása | 8MP |
| Autofókusz | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 5MP |
| Előlapi kamera | Igen |
| Hátsó kamera típusa | Egy kamera |
| Videofelvétel | Igen |
| Akkumulátor mellékelve | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 5100mAh |
| Hálózati adapter | Nem |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Videohívás | Igen |
| Hanghívás | Igen |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP52 |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 1200 |
| Ismételt ejtésállósági osztály | C |
| Javíthatósági osztály | C |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 5620 perc |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097744269 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,2 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| NFC: | Nem |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 2500, 2100, 850, 1900, 900, 2300, 2600 MHz, 700, 800 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| Bluetooth: | Igen |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 1900, 2100 MHz, 850, 900 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Kettős SIM-kártya támogatás: | Nem |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G szabványok: | UMTS |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| Felhasználói memória: | 44,3 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 64 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 15 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Formátum: | Tabletta |
| Szín: | Szürke |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mélység: | 8 mm |
| Magasság: | 211 mm |
| Súly: | 337 g |
| Szélesség: | 124,7 mm |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm-es / Bluetooth |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| Belső memória: | 4 GB |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Kijelző átlója: | 22,1 cm (8,7") |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| HD felbontás típusa: | WXGA+ |
| Panel típusa: | TFT |
| Kijelző felbontása: | 1340 x 800 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 90 Hz |
| Hátsó kamera felbontása: | 8MP |
| Autofókusz: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Videofelvétel: | Igen |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 5100mAh |
| Hálózati adapter: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Videohívás: | Igen |
| Hanghívás: | Igen |
| Energiahatékonysági osztály: | D |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP52 |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | C |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 5620 perc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

