Samsung Galaxy Tab A11+ 5G LTE-TDD és LTE-FDD 256 GB 27,9 cm (11") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Szürke
Kód: TABSA1TZA0602
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G LTE-TDD és LTE-FDD 256 GB 27,9 cm (11") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Szürke| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,5 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| 4G sávok támogatása | 2300, 850, 1800, 900, 2100, 2500, 1700, 1900, 2600 MHz, 700, 800 |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| 5G sáv támogatás | 2300, 3700 MHz, 850, 2600, 800, 3500, 2100, 2500, 700, 900, 1800, 600, 1700 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Kettős SIM-kártya támogatás | Nem |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 900, 850, 2100 MHz, 1700, 1900 |
| Mobil hálózati kapcsolat | Igen |
| NFC | Nem |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| 4G szabványok | LTE |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| Használható maximális kapacitású kártya | 2 TB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Belső tárolókapacitás | 256 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Felhasználói memória | 232,7 GB |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szín | Szürke |
| Formátum | Tabletta |
| Eszköztípus | Mobil tablet |
| Dolby technológia | Dolby Atmos |
| Mélység | 6,9 mm |
| Magasság | 168,7 mm |
| Szélesség | 257,1 mm |
| Súly | 482 g |
| 2G sávok (elsődleges SIM) | 850, 1900 MHz, 900, 1800 |
| Bluetooth profilok | A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP |
| Platform | Android |
| USB 2.0 csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Mobil nagyfelbontású kapcsolat (MHL) | Nem |
| Belső memória | 8 GB |
| Galilei | Igen |
| Hall-érzékelő | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| GPS | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció | Igen |
| Panel típusa | TFT |
| HD felbontás típusa | WUXGA |
| Kijelző fényereje | 480 cd/m² |
| Kijelző átlója | 27,9 cm (11") |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Maximális felépülési sebesség | 90 Hz |
| Előlapi kamera | Igen |
| Autofókusz | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 5MP |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Hátsó kamera vakuja | Nem |
| Hátsó kamera felbontása | 8MP |
| Hátsó kamera típusa | Egy kamera |
| Videofelvétel | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 7040mAh |
| Gyors töltés | Igen |
| Kivehető akkumulátor | Nem |
| Akkumulátor mellékelve | Igen |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben | 15 óra |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Az elektronikus hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Médialejátszás | 3G2, M4V, WEBM, MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4 |
| Támogatott hangfájl-formátumok | OGA, RTX, MP3, RTTTL, MXMF, 3GA, IMY, AWB, WAV, FLAC, OTA, OGG, M4A, közepes, XMF, AAC, AMR, MIDI |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP52 |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Javíthatósági osztály | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály | E |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.66 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097854906 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,5 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| 4G sávok támogatása: | 2300, 850, 1800, 900, 2100, 2500, 1700, 1900, 2600 MHz, 700, 800 |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 5G sáv támogatás: | 2300, 3700 MHz, 850, 2600, 800, 3500, 2100, 2500, 700, 900, 1800, 600, 1700 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Kettős SIM-kártya támogatás: | Nem |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 850, 2100 MHz, 1700, 1900 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| NFC: | Nem |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| 4G szabványok: | LTE |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Felhasználói memória: | 232,7 GB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Formátum: | Tabletta |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Dolby technológia: | Dolby Atmos |
| Mélység: | 6,9 mm |
| Magasság: | 168,7 mm |
| Szélesség: | 257,1 mm |
| Súly: | 482 g |
| 2G sávok (elsődleges SIM): | 850, 1900 MHz, 900, 1800 |
| Bluetooth profilok: | A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP |
| Platform: | Android |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Mobil nagyfelbontású kapcsolat (MHL): | Nem |
| Belső memória: | 8 GB |
| Galilei: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| Panel típusa: | TFT |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Kijelző fényereje: | 480 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 27,9 cm (11") |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 90 Hz |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Autofókusz: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Hátsó kamera vakuja: | Nem |
| Hátsó kamera felbontása: | 8MP |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Videofelvétel: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 7040mAh |
| Gyors töltés: | Igen |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 15 óra |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Az elektronikus hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Médialejátszás: | 3G2, M4V, WEBM, MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | OGA, RTX, MP3, RTTTL, MXMF, 3GA, IMY, AWB, WAV, FLAC, OTA, OGG, M4A, Közepes, XMF, AAC, AMR, MIDI |
| Energiahatékonysági osztály: | E |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP52 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

