Samsung Galaxy Tab A11+ 256 GB 27,9 cm (11") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Ezüst
Kód: TABSA1TZA0611
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab A11+ 256 GB 27,9 cm (11") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Stříbrná| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,5 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| NFC | Ne |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Uživatelská paměť | 233,2 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2 TB |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Barva | Stříbrná |
| Formát | Tablet |
| Technologie Dolby | Dolby Atmos |
| Šířka | 257,1 mm |
| Hloubka | 6,9 mm |
| Výška | 168,7 mm |
| Hmotnost | 477 g |
| Index opravitelnosti | 2.8 |
| Termín aktualizace zabezpečení | 30 November 2032 |
| Platforma | Android |
| Vidlice operačního systému | One UI 8 |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| GPS | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Galileo | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| BeiDou | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Typ skla displeje | Panda Glass |
| Hustota pixelů | 207 ppi |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Maximální rychlost obnovy | 90 Hz |
| Jas displeje | 480 cd/m² |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Typ panelu | LCD |
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Zorné pole zadní kamery | 77° |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Nahrávání videa | Ano |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Zorné pole přední kamery | 77° |
| Rozlišení zadní kamery | 8 MP |
| Přední kamera | Ano |
| Digitální zoom | 4x |
| Blesk zadní kamery | Ne |
| Číslo apertury zadní kamery | 2 |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Automatické ostření | Ano |
| Doba nabíjení baterie | 1,6 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 15 h |
| Vyjímatelná baterie | Ne |
| Včetně baterie | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Kapacita baterie | 7040 mAh |
| Třída opravitelnosti | C |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP52 |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Výdrž baterie na cyklus | 5766 min |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.7 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097854975 |
| Processzor gyártója: | MediaTek |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,5 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| NFC: | Nem |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Felhasználói memória: | 233,2 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Szín: | Ezüst |
| Formátum: | Tabletta |
| Dolby technológia: | Dolby Atmos |
| Szélesség: | 257,1 mm |
| Mélység: | 6,9 mm |
| Magasság: | 168,7 mm |
| Súly: | 477 g |
| Javíthatósági index: | 2.8 |
| Biztonsági frissítés határideje: | 2032. november 30. |
| Platform: | Android |
| Operációs rendszer elágazása: | Egy felhasználói felület 8 |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Belső memória: | 8 GB |
| GPS: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Asszisztált GPS (A-GPS) funkció: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Kijelző üveg típusa: | Panda üveg |
| Pixelsűrűség: | 207ppi |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 90 Hz |
| Kijelző fényereje: | 480 cd/m² |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Panel típusa: | LCD |
| Kijelző átlója: | 27,9 cm (11") |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Hátsó kamera látómezője: | 77° |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Videofelvétel: | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Előlapi kamera látómezője: | 77° |
| Hátsó kamera felbontása: | 8MP |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Digitális zoom: | 4x |
| Hátsó kamera vakuja: | Nem |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Autofókusz: | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,6 óra |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 15 óra |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 7040mAh |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP52 |
| Energiahatékonysági osztály: | E |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 5766 perc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

