Samsung G70F számítógép monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Fekete
Kód: MONSA1GAM0082
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung G70F számítógép monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Fekete| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Wi-Fi | Nem |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 49 kWh |
| Tápegység típusa | Külső |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Áramfogyasztás | 25 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 25 kWh |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Maximális energiafogyasztás | 78 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Láb színe | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvánnyal) | 263,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 613 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 553,2 mm |
| Súly (állvánnyal) | 7,1 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 73,8 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 3,9 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 361,5 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 613 mm |
| Állvány típusa | HAS |
| Súly csomagolással együtt | 8,9 kg |
| Csomag szélessége | 695 mm |
| Csomagolási mélység | 478 mm |
| Csomag magassága | 159 mm |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Márkaspecifikus technológiák | Fekete hangszínszabályzó |
| Digitális jelformátum | Nem támogatott |
| Samsung Szemkímélő Mód | Igen |
| Automatikus forrásváltás+ | Igen |
| Virtuális AIM pont | Igen |
| Képméret | Igen |
| Kikapcsolási időzítő plusz | Igen |
| Korábbi USB B típusú portok száma | 1 |
| HDCP | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI | Igen |
| HDCP verzió | 2.1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú | 2 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| NVIDIA G-SYNC típus | G-SYNC kompatibilis |
| Játék jellemzői | Super Arena Gaming UX |
| AMD FreeSync | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Natív képarány | 16:9 |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Maximális felépülési sebesség | 360 Hz |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Panel típusa | IPS |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Látható méret (vízszintes) | 59,7 cm |
| Kvantumpont technológia | Igen |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| LED-es háttérvilágítás | Nem |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Nagy dinamikatartomány 10+ játékokhoz (HDR10 Plus játékok) |
| Kijelzőszínek száma | 1 milliárd szín |
| Válasz | 1 ms |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Minimális kijelző fényerő | 280 cd/m² |
| HDR-támogatás | Igen |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Érintőképernyő | Nem |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Színskála szabvány | sRGB |
| Mellékelt kábelek | Tápellátás, DisplayPort, USB |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Tápkábel hossza | 1,5 méter |
| Képernyőmenü (OSD) | Nem |
| Lengő/forgó | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Dőlésszög | -2 - 25° |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Forgási tartomány | -30 - 30° |
| Zárnyílás | Igen |
| Középső csap | Igen |
| Kép a képben (PIP) | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Forgási szög | -92 - 92° |
| Maximálisan állítható magasság | 12 cm |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2418785 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 9.05 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097672692 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 49 kWh |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Áramfogyasztás: | 25 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 25 kWh |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Maximális energiafogyasztás: | 78 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Láb színe: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvánnyal): | 263,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 613 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 553,2 mm |
| Súly (állvánnyal): | 7,1 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 73,8 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,9 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 361,5 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 613 mm |
| Állvány típusa: | HAS |
| Súly csomagolással együtt: | 8,9 kg |
| Csomag szélessége: | 695 mm |
| Csomagolási mélység: | 478 mm |
| Csomag magassága: | 159 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Márkaspecifikus technológiák: | Fekete hangszínszabályzó |
| Digitális jelformátum: | Nem támogatott |
| Samsung Szemkímélő Mód: | Igen |
| Automatikus forrásváltás+: | Igen |
| AIM virtuális pont: | Igen |
| Képméret: | Igen |
| Kikapcsolási időzítő plusz: | Igen |
| Korábbi USB B típusú portok száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI: | Igen |
| HDCP verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| NVIDIA G-SYNC típus: | G-SYNC kompatibilis |
| Játék jellemzői: | Super Arena Gaming UX |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Maximális felépülési sebesség: | 360 Hz |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Látható méret (vízszintes): | 59,7 cm |
| Kvantumpont technológia: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| LED-es háttérvilágítás: | Nem |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Nagy dinamikatartományú (HDR10+) játék (HDR10 Plus játék) |
| Kijelzőszínek száma: | 1 milliárd szín |
| Válasz: | 1 ms |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Minimális kijelző fényerő: | 280 cd/m² |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Színskála szabvány: | sRGB |
| Mellékelt kábelek: | Teljesítmény, DisplayPort, USB |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Tápkábel hossza: | 1,5 méter |
| Képernyőmenü (OSD): | Nem |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Dőlésszög: | -2 - 25° |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Forgási tartomány: | -30 - 30° |
| Zárnyílás: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| Kép a képben (PIP): | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási szög: | -92 - 92° |
| Maximálisan állítható magasság: | 12 cm |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2418785 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

