Samsung G55T számítógép monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD LED Fekete
Kód: MONSA1GAM0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung G55T számítógép monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD LED Fekete| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Éves energiafogyasztás | 47 kWh |
| Tápegység típusa | Külső |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 50 kWh |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 32 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Áramfogyasztás | 32,4 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Maximális energiafogyasztás | 55W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Piaci kategória | Végfelhasználó |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvánnyal) | 272,6 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 806,6 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 475,3 mm |
| Súly (állvánnyal) | 5,6 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 5,2 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 152,7 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 380,9 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 806,6 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,9 kg |
| Csomagolási mélység | 441 mm |
| Csomag magassága | 216 mm |
| Csomag szélessége | 901 mm |
| Kikapcsolási időzítő plusz | Igen |
| Jogi nyilatkozat | Igen |
| Kép a kép mellett (PbP) | Igen |
| Videó színmódok | Sport, Mozi, Dinamikus kontraszt, Egyéni |
| Samsung Szemkímélő Mód | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák | Fekete hangszínszabályzó |
| Alacsony bemeneti késleltetés | Igen |
| Tanúsítvány | Windows 10 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| DVI-port | Nem |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Hangbemenet | Nem |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| HDMI | Igen |
| Szervizport | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Kép mód | RTS, FPS, RPG |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Játék jellemzői | Képernyőméret-optimalizáló, Super Arena Gaming UX |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| AMD FreeSync | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 10 |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Frissítési gyakoriság optimalizáló | Igen |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 86 cm |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve | Mega DCR |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Látható méret (vízszintes) | 79,7 cm |
| Kijelző felbontása | 3440 x 1440 képpont |
| Látható méret (függőleges) | 33,4 cm |
| HDR-támogatás | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| HD felbontás típusa | Ultraszéles Quad HD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 2500:1 |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Kijelző átlója | 86,4 cm (34") |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 72% |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1000R |
| Natív képarány | 21:9 |
| Panel típusa | VA |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 165 Hz |
| Telepítő CD | Igen |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | AC, DisplayPort |
| Tápkábel hossza | 1,5 méter |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 75 x 75 mm |
| Dőlésszög | -2 - 18° |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Kép a képben (PIP) | Nem |
| Lengő/forgó | Nem |
| Középső csap | Nem |
| Zárnyílás | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 8.04 kg |
| EAN vonalkód: | 8806094796315 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Éves energiafogyasztás: | 47 kWh |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 50 kWh |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 32 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Áramfogyasztás: | 32,4 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 55W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Piaci kategória: | Végfelhasználó |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvánnyal): | 272,6 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 806,6 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 475,3 mm |
| Súly (állvánnyal): | 5,6 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 5,2 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 152,7 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 380,9 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 806,6 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,9 kg |
| Csomagolási mélység: | 441 mm |
| Csomag magassága: | 216 mm |
| Csomag szélessége: | 901 mm |
| Kikapcsolási időzítő plusz: | Igen |
| Jogi nyilatkozat: | Igen |
| Kép a kép mellett (PbP): | Igen |
| Videó színmódok: | Sport, Mozi, Dinamikus kontraszt, Saját |
| Samsung Szemkímélő Mód: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Fekete hangszínszabályzó |
| Alacsony bemeneti késleltetés: | Igen |
| Tanúsítvány: | Windows 10 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| DVI-port: | Nem |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Hangbemenet: | Nem |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI: | Igen |
| Szervizport: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Kép mód: | RTS, FPS, Szerepjáték |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Játék jellemzői: | Képernyőméret-optimalizáló, Super Arena Gaming UX |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 10 |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Frissítési gyakoriság optimalizáló: | Igen |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 86 cm |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega DCR |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Látható méret (vízszintes): | 79,7 cm |
| Kijelző felbontása: | 3440 x 1440 képpont |
| Látható méret (függőleges): | 33,4 cm |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| HD felbontás típusa: | Ultraszéles Quad HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 2500:1 |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Kijelző átlója: | 86,4 cm (34") |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1000R |
| Natív képarány: | 21:9 |
| Panel típusa: | VA |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Telepítő CD: | Igen |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, DisplayPort |
| Tápkábel hossza: | 1,5 méter |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 75 x 75 mm |
| Dőlésszög: | -2 - 18° |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Kép a képben (PIP): | Nem |
| Lengő/forgó: | Nem |
| Középső csap: | Nem |
| Zárnyílás: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

