ROYAL CANIN Vet Renal Feline marhahússal Nedves macskaeledel darabokkal mártásban Csirke, Sertés, Marha 12x85 g
Kód: DLZROYKMK0092
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Vet Renal Feline marhahússal Nedves macskaeledel darabokkal mártásban Csirke, Sertés, Marha 12x85 g| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Takarmány íze | Baromfi, Sertés, Marhahús |
| Súly | 12 x 85 g |
| Cukormentes | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Fő íz | Sertés, csirke |
| Az állat speciális igényei | Veseelégtelenség, egészséges vesék, vesevédelem |
| Gluténmentes | Nem |
| Háziállat típusa | Macska |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Nedves eledel |
| Csomagolás típusa | Táska, Szett |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Kategória | Macskák számára |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Egészségügyi hatások | Egészséges vesék |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Veseelégtelenség |
| Tanács | ROYAL CANIN Vesetáp |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Fehérjék | 6,8% |
| Durva hamu | 1% |
| Foszfor | 0,08% |
| Kalcium | 0,13% |
| Nedvességtartalom | 80% |
| Zsírtartalom | 6,6% |
| Nyersrost | 0,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579000489 |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Takarmány íze: | Baromfi, Sertéshús, Marhahús |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Cukormentes: | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Fő íz: | Sertéshús, Csirke |
| Az állat speciális igényei: | Elégtelen vesefunkció, Egészséges vesék, Vesevédelem |
| Gluténmentes: | Nem |
| Háziállat típusa: | Macska |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Nedves étel |
| Csomagolás típusa: | Táska, Készlet |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges vesék |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Veseelégtelenség |
| Tanács: | ROYAL CANIN Vesetáp |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Fehérjék: | 6,8% |
| Durva hamu: | 1% |
| Foszfor: | 0,08% |
| Kalcium: | 0,13% |
| Nedvességtartalom: | 80% |
| Zsírtartalom: | 6,6% |
| Nyersrost: | 0,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

