ROYAL CANIN Sterilized 37 - száraz macskaeledel - 10 kg
Kód: AMABEZKAR1357
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Sterilized 37 - száraz macskaeledel - 10 kg| Tartósítószermentes | Igen |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Gluténmentes | Nem |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Fő íz | Csirke |
| Egészségügyi hatások | Egészséges testsúly |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Sterilizáció |
| Szójamentes | Nem |
| Állattípus | Macska |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Az állat speciális igényei | Sterilizált, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Hajlamos a túlsúlyra |
| Súly | 10 kg |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Zsírtartalom | 12% |
| Nyersrost | 6,2% |
| Fehérjék | 37% |
| Durva hamu | 8,2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550737623 |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Gluténmentes: | Nem |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Fő íz: | Csirke |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Szójamentes: | Nem |
| Állattípus: | Macska |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Túlsúlyra való hajlam |
| Súly: | 10 kg |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Nyersrost: | 6,2% |
| Fehérjék: | 37% |
| Durva hamu: | 8,2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

