ROYAL CANIN Siamese Adult - száraz macskaeledel - 2 kg
Kód: AMABEZKAR0860
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Siamese Adult - száraz macskaeledel - 2 kg| Súly | 2 kg |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Állattípus | Macska |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Macskafajta | sziámi |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Háziállat fajtája | Sziámi macska |
| Gluténmentes | Nem |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Tanács | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Szójamentes | Nem |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Csirke |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Durva hamu | 7,7% |
| Fehérjék | 38% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Nyersrost | 1,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.04 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550710688 |
| Súly: | 2 kg |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Állattípus: | Macska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | sziámi |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Háziállat fajtája: | Sziámi macska |
| Gluténmentes: | Nem |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Szójamentes: | Nem |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Durva hamu: | 7,7% |
| Fehérjék: | 38% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Nyersrost: | 1,4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

