ROYAL CANIN Gastrointestinal Moderate Calorie - nedves eledel macskáknak - 12 x 85 g
Kód: DLZROYKDK0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Gastrointestinal Moderate Calorie - nedves eledel macskáknak - 12 x 85 g| Az állat speciális igényei | Bélrendszeri felszívódási zavar, túlsúlyra való hajlam, segít fenntartani az egészséges testsúlyt, megfelelő emésztés |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly | 12 x 85 g |
| Egyéb jellemzők | Emésztés támogatása, Ételérzékenység, Túlsúly |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | Macskák számára |
| Fő íz | Hús |
| Gluténmentes | Nem |
| Tanács | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni. Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Durva hamu | 1,6% |
| Nedvességtartalom | 82,2% |
| Nyersrost | 1% |
| Zsírtartalom | 2,5% |
| Fehérjék | 7,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.17 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579013601 |
| Az állat speciális igényei: | Bélrendszeri felszívódási zavar, Túlsúlyra való hajlam, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Megfelelő emésztés |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Ételtúlérzékenység, Túlsúly |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Hús |
| Gluténmentes: | Nem |
| Tanács: | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Durva hamu: | 1,6% |
| Nedvességtartalom: | 82,2% |
| Nyersrost: | 1% |
| Zsírtartalom: | 2,5% |
| Fehérjék: | 7,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

