ROYAL CANIN FHN Sterilizált szószban - nedves eledel felnőtt macskáknak - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FHN Sterilizált szószban - nedves eledel felnőtt macskáknak - 12x85g| Fő íz | Baromfi |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Sterilizáció |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Takarmány íze | Hús |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Nem |
| Állattípus | Macska |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Nem |
| Egészségügyi hatások | Egészséges testsúly |
| Súly | 12 x 85 g |
| Az állat speciális igényei | Sterilizált |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Nedves eledel, Állatorvosi eledel |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Jódtartalom | 0,21 mg/kg |
| Vitaminokat tartalmaz | D3-vitamin, E-vitamin |
| Nedvességtartalom | 81% |
| Zsírtartalom | 2,6% |
| Vastartalom | 3 mg/kg |
| Mangántartalom | 0,9 mg/kg |
| Réztartalom | 1,6 mg/kg |
| Fehérjék | 9% |
| Durva hamu | 1,3% |
| Nyersrost | 1,8% |
| Cinktartalom | 9 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.12 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579311295 |
| Fő íz: | Baromfi |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Takarmány íze: | Hús |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Nem |
| Állattípus: | Macska |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Nem |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Nedves étel, Állatorvosi takarmány |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Jódtartalom: | 0,21 mg/kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, E-vitamin |
| Nedvességtartalom: | 81% |
| Zsírtartalom: | 2,6% |
| Vastartalom: | 3 mg/kg |
| Mangántartalom: | 0,9 mg/kg |
| Réztartalom: | 1,6 mg/kg |
| Fehérjék: | 9% |
| Durva hamu: | 1,3% |
| Nyersrost: | 1,8% |
| Cinktartalom: | 9 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

