ROYAL CANIN FHN Instictive - nedves pástétom felnőtt macskáknak - 12x 85g
Kód: DLZROYKMK0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FHN Instictive - nedves pástétom felnőtt macskáknak - 12x 85g| Súly | 12 x 85 g |
| Állattípus | Macska |
| Takarmány íze | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Aggódó |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Fő íz | Baromfi |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Kategória | Macskák számára |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Egészségügyi hatások | Húgyúti egészség |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Összeg | 12 |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni. |
| Durva hamu | 1,5% |
| Cukormentes | Nem |
| Réztartalom | 2,8 mg/kg |
| Fehérjék | 12% |
| Zsírtartalom | 2,8% |
| Jódtartalom | 0,35 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 35 NE/kg |
| Nedvességtartalom | 79,5% |
| Nyersrost | 0,9% |
| Gluténmentes | Nem |
| Cinktartalom | 9 mg/kg |
| Mangántartalom | 0,9 mg/kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Vastartalom | 3 mg/kg |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.162 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579308738 |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Állattípus: | Macska |
| Takarmány íze: | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Aggódó |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Fő íz: | Baromfi |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Kategória: | Macskák számára |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Egészségügyi hatások: | Húgyúti egészség |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Összeg: | 12 |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni. |
| Durva hamu: | 1,5% |
| Cukormentes: | Nem |
| Réztartalom: | 2,8 mg/kg |
| Fehérjék: | 12% |
| Zsírtartalom: | 2,8% |
| Jódtartalom: | 0,35 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 35 NE/kg |
| Nedvességtartalom: | 79,5% |
| Nyersrost: | 0,9% |
| Gluténmentes: | Nem |
| Cinktartalom: | 9 mg/kg |
| Mangántartalom: | 0,9 mg/kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Vastartalom: | 3 mg/kg |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

