ROYAL CANIN FHN Indoor zselé - nedves eledel felnőtt macskáknak - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FHN Indoor zselé - nedves eledel felnőtt macskáknak - 12x85g| Kategória | Macskák számára |
| Súly | 12 x 85 g |
| Takarmány íze | Hús |
| Az állat speciális igényei | Sterilizált |
| Csomagolás típusa | Táska, Szett |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Háziállat típusa | Macska |
| Egészségügyi hatások | Egészséges testsúly |
| Fő íz | Baromfi |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Nedves eledel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Egyéb jellemzők | Benti macskák, sterilizálás |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni. Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. |
| Nedvességtartalom | 80,8% |
| Mangántartalom | 1 mg/kg |
| Vastartalom | 3 mg/kg |
| Üledékes eredetű klinoptilolit (kg-onként) | 2 gramm |
| D3-vitamin tartalom | 40 NE/kg |
| Kalcium | 0,25% |
| Durva hamu | 1,8% |
| Jódtartalom | 0,3 mg/kg |
| Nyersrost | 0,9% |
| Zsírtartalom | 3,3% |
| Réztartalom | 2,2 mg/kg |
| Fehérjék | 9,7% |
| Gluténmentes | Nem |
| Cinktartalom | 10 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579013861 |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Takarmány íze: | Hús |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Csomagolás típusa: | Táska, Készlet |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Háziállat típusa: | Macska |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Fő íz: | Baromfi |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Nedves étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Egyéb jellemzők: | Benti macskák, Sterilizáció |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. |
| Nedvességtartalom: | 80,8% |
| Mangántartalom: | 1 mg/kg |
| Vastartalom: | 3 mg/kg |
| Üledékes eredetű klinoptilolit (kg-onként): | 2 gramm |
| D3-vitamin tartalom: | 40 NE/kg |
| Kalcium: | 0,25% |
| Durva hamu: | 1,8% |
| Jódtartalom: | 0,3 mg/kg |
| Nyersrost: | 0,9% |
| Zsírtartalom: | 3,3% |
| Réztartalom: | 2,2 mg/kg |
| Fehérjék: | 9,7% |
| Gluténmentes: | Nem |
| Cinktartalom: | 10 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

