ROYAL CANIN FCN Appetite Control zselé - nedves eledel felnőtt macskáknak - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FCN Appetite Control zselé - nedves eledel felnőtt macskáknak - 12x85g| Az állat speciális igényei | Túlsúlyra való hajlam |
| Háziállat típusa | Macska |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 12 x 85 g |
| Takarmány íze | Nincsenek elérhető adatok |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Sterilizálás, túlsúly |
| Kategória | Macskák számára |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Egészségügyi hatások | Egészséges testsúly |
| Durva hamu | 1,8% |
| Réztartalom | 2,1 mg/kg |
| Nedvességtartalom | 82,5% |
| Mangántartalom | 1 mg/kg |
| Vastartalom | 3 mg/kg |
| L-karnitin tartalom | 35 mg/kg |
| Cinktartalom | 10 mg/kg |
| Jódtartalom | 0,26 mg/kg |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Zsírtartalom | 2,3% |
| Fehérjék | 8,2% |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| D3-vitamin tartalom | 110 NE/kg |
| Nyersrost | 0,9% |
| Gluténmentes | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.17 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579016916 |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam |
| Háziállat típusa: | Macska |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Takarmány íze: | Nincsenek elérhető adatok |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció, Túlsúly |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Durva hamu: | 1,8% |
| Réztartalom: | 2,1 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 82,5% |
| Mangántartalom: | 1 mg/kg |
| Vastartalom: | 3 mg/kg |
| L-karnitin tartalom: | 35 mg/kg |
| Cinktartalom: | 10 mg/kg |
| Jódtartalom: | 0,26 mg/kg |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Zsírtartalom: | 2,3% |
| Fehérjék: | 8,2% |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| D3-vitamin tartalom: | 110 NE/kg |
| Nyersrost: | 0,9% |
| Gluténmentes: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

