ROYAL CANIN FBN Maine Coon száraz macskaeledel felnőtt korban - 10 kg
Kód: AMABEZKAR1054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FBN Maine Coon száraz macskaeledel felnőtt korban - 10 kg| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Fő íz | Csirke |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Tanács | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Háziállat fajtája | Maine Coon macska |
| Egészségügyi hatások | Csípő és ízületek, bőr és szőrzet |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Gluténmentes | Nem |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Tartósítószermentes | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Macskafajta | Maine Coon macska |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Szójamentes | Nem |
| Az állat speciális igényei | A húgyutak működésének szabályozása, a bőr egészségének javítása, az ízületek védelme, a szív védelme |
| Súly | 10 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom | 20% |
| Nyersrost | 5% |
| Durva hamu | 7,4% |
| Fehérjék | 31% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.2 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550710664 |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Háziállat fajtája: | Maine Coon macska |
| Egészségügyi hatások: | Csípő és ízületek, bőr és szőrzet |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Gluténmentes: | Nem |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Tartósítószermentes: | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Macskafajta: | Maine Coon macska |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Szójamentes: | Nem |
| Az állat speciális igényei: | A húgyutak működésének ellenőrzése, A bőr egészségének javítása, Ízületvédelem, Szív |
| Súly: | 10 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Nyersrost: | 5% |
| Durva hamu: | 7,4% |
| Fehérjék: | 31% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

