ROYAL CANIN FBN Maine Coon - Nedves macskaeledel - zacskó 12x 85g
Kód: DLZROYKMK0071
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FBN Maine Coon - Nedves macskaeledel - zacskó 12x 85g| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Takarmány íze | Hús |
| Egészségügyi hatások | Szívápolás, Általános egészség, Bőr és szőrzet |
| Az állat speciális igényei | Védelem a szívbetegségek ellen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 12 x 85 g |
| Terméktípus | Nedves étel |
| Állattípus | Macska |
| Macskafajta | Maine Coon macska |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz | Baromfi |
| Kategória | Macskák számára |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Háziállat fajtája | Maine Coon macska |
| Figyelmeztetés | A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni. Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Jódtartalom | 0,3 mg/kg |
| Nedvességtartalom | 78% |
| Fehérjék | 10% |
| Cukormentes | Nem |
| Gluténmentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Durva hamu | 1,4% |
| Zsírtartalom | 4,3% |
| Nyersrost | 1,6% |
| Réztartalom | 2,6 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 310 NE/kg |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Mangántartalom | 3,4 mg/kg |
| Vastartalom | 11 mg/kg |
| Cinktartalom | 34 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.144 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579001202 |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Takarmány íze: | Hús |
| Egészségügyi hatások: | Szívápolás, Általános egészség, Bőr és szőrzet |
| Az állat speciális igényei: | Védelem a szívbetegségek ellen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Terméktípus: | Nedves étel |
| Állattípus: | Macska |
| Macskafajta: | Maine Coon macska |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Kategória: | Macskák számára |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Háziállat fajtája: | Maine Coon macska |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Jódtartalom: | 0,3 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 78% |
| Fehérjék: | 10% |
| Cukormentes: | Nem |
| Gluténmentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Durva hamu: | 1,4% |
| Zsírtartalom: | 4,3% |
| Nyersrost: | 1,6% |
| Réztartalom: | 2,6 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 310 NE/kg |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Mangántartalom: | 3,4 mg/kg |
| Vastartalom: | 11 mg/kg |
| Cinktartalom: | 34 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

