ROYAL CANIN FBN Brit Rövidszőrű Száraz Eledel Felnőtt Macskáknak - 10 kg
Kód: AMABEZKAR1022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FBN Brit Rövidszőrű Száraz Eledel Felnőtt Macskáknak - 10 kg| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 10 kg |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Gluténmentes | Nem |
| Macskafajta | Brit rövidszőrű |
| Fő íz | Baromfi |
| Háziállat fajtája | Brit macska |
| Tanács | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Kategória | Macskák számára |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Szójamentes | Nem |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet. Gyermekektől elzárva tartandó. Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 5,4% |
| Durva hamu | 7,1% |
| Fehérjék | 34% |
| Zsírtartalom | 19% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550756464 |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 10 kg |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Gluténmentes: | Nem |
| Macskafajta: | Brit rövidszőrű |
| Fő íz: | Baromfi |
| Háziállat fajtája: | Brit macska |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Kategória: | Macskák számára |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Szójamentes: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 5,4% |
| Durva hamu: | 7,1% |
| Fehérjék: | 34% |
| Zsírtartalom: | 19% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

