ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: AMABEZKAR1490
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - száraz kutyatáp - 12 kg| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes | Nem |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Súly | 12 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Fő íz | Hús |
| Az állat speciális igényei | Májbetegség |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Májbetegség |
| Tanács | ROYAL CANIN Hepatic |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést., Száraz, hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 2,3% |
| Fehérjék | 16% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Durva hamu | 4,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.2 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550771740 |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes: | Nem |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súly: | 12 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Fő íz: | Hús |
| Az állat speciális igényei: | Májbetegség |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Beteg máj |
| Tanács: | ROYAL CANIN Hepatic |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 2,3% |
| Fehérjék: | 16% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Durva hamu: | 4,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

