ROYAL CANIN CCN DIGESTIVE CARE KENYÉR - nedves eledel felnőtt kutyáknak - 12x85g
Kód: DLZROYKMP0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN CCN DIGESTIVE CARE KENYÉR - nedves eledel felnőtt kutyáknak - 12x85g| Súly | 12 x 85 g |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Érzékeny gyomor, megfelelő emésztés |
| Terméktípus | Nedves étel |
| Alkalmas | Kutya |
| Egészségügyi hatások | Emésztőrendszeri ellátás |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Takarmány íze | Hús |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Emésztés támogatása |
| Kategória | A kutyádnak |
| Tanács | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz | Baromfi |
| Figyelmeztetés | Nem emberi fogyasztásra alkalmas. Száraz és hűvös helyen tárolandó. A lejárati idő előtt fogyassza el. |
| Nyersrost | 1,3% |
| Durva hamu | 1,9% |
| Fehérjék | 8,6% |
| Nedvességtartalom | 79% |
| Réztartalom | 2,4 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 190 NE/kg |
| Zsírtartalom | 5,7% |
| Vitaminokat tartalmaz | D3-vitamin, E-vitamin |
| Mangántartalom | 1,4 mg/kg |
| Jódtartalom | 0,3 mg/kg |
| Cinktartalom | 14 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579008775 |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor, Megfelelő emésztés |
| Terméktípus: | Nedves étel |
| Alkalmas: | KUTYA |
| Egészségügyi hatások: | Emésztőrendszeri ellátás |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Takarmány íze: | Hús |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Figyelmeztetés: | Nem emberi fogyasztásra szánt., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A lejárati idő előtt fogyassza el. |
| Nyersrost: | 1,3% |
| Durva hamu: | 1,9% |
| Fehérjék: | 8,6% |
| Nedvességtartalom: | 79% |
| Réztartalom: | 2,4 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 190 NE/kg |
| Zsírtartalom: | 5,7% |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, E-vitamin |
| Mangántartalom: | 1,4 mg/kg |
| Jódtartalom: | 0,3 mg/kg |
| Cinktartalom: | 14 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

