ROYAL CANIN Cat Sensitivity Control VHN - száraz macskaeledel - 1,5 kg
Kód: VETROYKSK0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Cat Sensitivity Control VHN - száraz macskaeledel - 1,5 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia |
| Súly | 1,5 kg |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Egyéb jellemzők | Allergiák, Emésztést támogató, Gluténmentes |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Fő íz | Kacsa |
| Tanács | ROYAL CANIN Érzékenység, ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. Biztosítson friss ivóvizet. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Gyermekektől elzárva tartandó. A terméket mindig légmentesen lezárt tartályban tárolja. |
| Durva hamu | 9,6% |
| Fehérjék | 27% |
| Nyersrost | 6,1% |
| Zsírtartalom | 11% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.6 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550939638 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia |
| Súly: | 1,5 kg |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Egyéb jellemzők: | Allergia, Emésztés támogatása, Gluténmentes |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Fő íz: | Kacsa |
| Tanács: | ROYAL CANIN Sensitive, ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja. |
| Durva hamu: | 9,6% |
| Fehérjék: | 27% |
| Nyersrost: | 6,1% |
| Zsírtartalom: | 11% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

