ROYAL CANIN Cat Early Renal VHN - száraz macskaeledel - 1,5 kg
Kód: DLZROYKSK0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Cat Early Renal VHN - száraz macskaeledel - 1,5 kg| Az állat speciális igényei | Egészséges vesék, Elégtelen vesefunkció, Vesevédelem |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Fő íz | Baromfi |
| Súly | 1,5 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Nem |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Tanács | ROYAL CANIN Vesetáp |
| Egyéb jellemzők | Veseelégtelenség |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Kategória | Macskák számára |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Figyelmeztetés | A terméket mindig légmentesen lezárt tartályban tárolja. Biztosítson friss ivóvizet. Gyermekektől elzárva tartandó. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Fehérjék | 28% |
| Durva hamu | 5,5% |
| Nyersrost | 5,1% |
| Zsírtartalom | 14% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.55 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550914642 |
| Az állat speciális igényei: | Egészséges vesék, Elégtelen vesefunkció, Vesevédelem |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Fő íz: | Baromfi |
| Súly: | 1,5 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Nem |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Tanács: | ROYAL CANIN Vesetáp |
| Egyéb jellemzők: | Veseelégtelenség |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Figyelmeztetés: | A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Fehérjék: | 28% |
| Durva hamu: | 5,5% |
| Nyersrost: | 5,1% |
| Zsírtartalom: | 14% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

