ROYAL CANIN Brit Rövidszőrű Kutyáknak 12x85g csomag
Kód: DLZROYKMK0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Brit Rövidszőrű Kutyáknak 12x85g csomag| Csomagolás típusa | Táska |
| Kapacitás | 85 g |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Kategória | Macskák számára |
| Fő íz | Baromfi |
| Tanács | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Háziállat fajtája | Brit macska |
| Összeg | 12 |
| Figyelmeztetés | A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni. Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Nedvességtartalom | 81% |
| Fehérjék | 9% |
| Nyersrost | 0,8% |
| Durva hamu | 1,2% |
| Zsírtartalom | 3,2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579001240 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kapacitás: | 85 g |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Baromfi |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Háziállat fajtája: | Brit macska |
| Összeg: | 12 |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Nedvességtartalom: | 81% |
| Fehérjék: | 9% |
| Nyersrost: | 0,8% |
| Durva hamu: | 1,2% |
| Zsírtartalom: | 3,2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

