Qmed hátnyújtó támasz
Kód: SRHMDHTDC0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Qmed hátnyújtó támasz| Anyag | NBR, polipropilén (PP), ABS |
| Maximális terhelés | 110 kg |
| Csak otthoni használatra | Igen |
| Szín | Kék, fekete |
| Hossz | 385 mm |
| Szélesség | 254 mm |
| Magasság | 30 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Exercise bands and balls |
|---|---|
| Súly: | 0.73 kg |
| EAN vonalkód: | 5901780441418 |
| Anyag: | NBR, Polipropilén (PP), ABS |
| Maximális terhelés: | 110 kg |
| Csak otthoni használatra: | Igen |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Hossz: | 385 mm |
| Szélesség: | 254 mm |
| Magasság: | 30 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

