Polaroid Now+ instant fényképezőgép 3. generáció, fehér
Kód: APAPOINAT0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Polaroid Now+ instant fényképezőgép 3. generáció, fehér| Minimális rekesznyílás | 11 |
| Alkalmazástámogatás | Polaroid alkalmazás |
| Mobilalkalmazás-támogatás | Igen |
| Fókuszbeállítás | Autó |
| Bluetooth | Igen |
| Szín | Fehér |
| Normál fókusztartomány | 0,4 - 1,3 m |
| Önkioldó | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Mélység | 112,2 mm |
| Szélesség | 150,2 mm |
| Magasság | 96 mm |
| Súly | 452 g |
| Kézpánt | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Hőtől és nyílt lángtól távol tárolandó., Ne tegye ki közvetlen víznek., A fel nem használt berendezéseket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Beépített vaku | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Instant cameras |
|---|---|
| Súly: | 0.581 kg |
| EAN vonalkód: | 9120134280251 |
| Minimális rekesznyílás: | 11 |
| Alkalmazástámogatás: | Polaroid alkalmazás |
| Mobilalkalmazás-támogatás: | Igen |
| Fókuszbeállítás: | Autó |
| Bluetooth: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Normál fókusztartomány: | 0,4 - 1,3 m |
| Önkioldó: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Mélység: | 112,2 mm |
| Szélesség: | 150,2 mm |
| Magasság: | 96 mm |
| Súly: | 452 g |
| Kézpánt: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól és nyílt lángtól távol tárolandó., Ne tegye ki közvetlen víznek., A használaton kívüli berendezéseket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Beépített vaku: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

