Polaroid Flip 79 x 79 mm Fekete, Narancssárga, Fehér
Kód: APAPOINAT0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Polaroid Flip 79 x 79 mm Fekete, Narancssárga, Fehér| Bluetooth | Igen |
| Fókuszbeállítás | Autó |
| Minimális rekesznyílás | 66,6 |
| Maximális rekesznyílás | 8.5 |
| Alkalmazástámogatás | Polaroid alkalmazás |
| Normál fókusztartomány | 0,4 - 1,68 m |
| Kép méretei | 79 x 79 mm |
| Mobilalkalmazás-támogatás | Igen |
| Maximális fókusztávolság (35 mm-es filmes egyenérték) | 109 mm |
| Szín | Fehér, narancssárga, fekete |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor | Igen |
| Magasság | 89,7 mm |
| Mélység | 117,2 mm |
| Szélesség | 163,5 mm |
| Súly | 648 g |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Beépített kijelző | Igen |
| Vállszíj | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Villámtávolság | 0 - 4,5 m |
| Beépített vaku | Igen |
| Zársebesség (max.) | 30 másodperc |
| Zársebesség (perc) | 1/200 mp. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Instant cameras |
|---|---|
| Súly: | 0.83 kg |
| EAN vonalkód: | 9120096778148 |
| Bluetooth: | Igen |
| Fókuszbeállítás: | Autó |
| Minimális rekesznyílás: | 66,6 |
| Maximális rekesznyílás: | 8.5 |
| Alkalmazástámogatás: | Polaroid alkalmazás |
| Normál fókusztartomány: | 0,4 - 1,68 méter |
| Kép méretei: | 79 x 79 mm |
| Mobilalkalmazás-támogatás: | Igen |
| Maximális fókusztávolság (35 mm-es filmes egyenérték): | 109 mm |
| Szín: | Fehér, Narancs, Fekete |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor: | Igen |
| Magasság: | 89,7 mm |
| Mélység: | 117,2 mm |
| Szélesség: | 163,5 mm |
| Súly: | 648 g |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Vállszíj: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vaku hatótávolsága: | 0 - 4,5 m |
| Beépített vaku: | Igen |
| Zársebesség (max.): | 30 másodperc |
| Zársebesség (perc): | 1/200 mp. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

